» چند توصیه قبل از انتخاب همسر

چند توصیه قبل از انتخاب همسر

بسم الله الرحمن الرحیم 


باسلام

در خدمت شما هستیم با چند توصیه طلایی از متأهل ها به مجردها ، مخصوصاً مجردهایی که در شرف برقراری رابطه هستند.

سوال:

باتوجه به تجربه ازدواجی که داشتید چه نکته یا توصیه ای برای مجردها دارید؟


کاربر ۱ نوشت : 

بنظرم همیشه و در هر زمان با شریکتان صادق و روراست باشید. یادتان باشد که با یک دروغ،حتی دروغی کوچک می تواند اعتماد همسرتان را نسبت به شما از بین ببرد و اگر اعتماد او از بین رفت ممکن است هرگز مثل قبل نشود.

گاهی صادق بودن سبب می شود جر و بحث بینتان بوجود بیاید اما در طولانی مدت هیچ چیز مثل اعتماد به کارتان نمی آید.


کاربر ۲ نوشت: 

قبل از هر تصمیمی با همسرتان هماهنگ کنید . ممکن است دوستانتان ، خانواده پدریتان و ... شما را مورد تمسخر قرار بدهند و شما را زن ذلیل بخوانند اما این ترس نیست این احترام گذاشتن به همسرتان است و باعث می شود همسرتان به شما احترام متقابل بگذارد .

یادتان باشد که هماهنگ کردن با اطلاع دادن فرق دارد.


کاربر۳ نوشت:

قبل از ازدواج در مورد فرزند آوری و تعداد فرزندانتان با هم مشورت کنید شاید پس از ازدواج همسرتان فرزندی نخواهد و شما چند فرزند بخواهید و این سبب می شود روابطتان به جدل و دعوا ختم شود.


کاربر ۴ نوشت :

قبل از انتخاب همسر بدترین روزهای زندگیتان را بیاد بیاورید . حال و هوایتان در آن روزهای طوفانی چطور بود؟ قبل از انتخاب بیاد داشته باشید که باید شخصی را انتخاب کنید که بتواند بدحالی های شما را در روزهای طوفانی تحمل کند و شما نیز باید بتوانید میزان خشم و از کنترل خارج شدن همسرتان را تحمل کنید پس گزینه ای انتخاب کنید که بتوانید باهم سازش کرده و یکدیگر را درک کنید.


کاربر ۵ نوشت :

همیشه یادتان باشد و مراقب باشید که رابطه ای که میخواهید ایجاد کنید و آن را احتمالا تا پایان عمرتان دوام ببخشید ، بایستی فقط برای خودتان و همسرتان باشد ، لازم است که مراقب باشید روابط و تعاملات خصوصیتان را برای هیچکس ، حتی پدر و مادرهایتان (تا آنجایی که خطری برای حیثیت،جان و مال شما نداشته باشد) بازگو نکنید .

کاربر ۶ نوشت :

اگر همسرتان به دلایل شخصی و یا کاری شب ها نمی تواند درست بخوابد و دوست دارید که تختتان جدا باشد پس بی درنگ تخت خوابتان را جدا کنید تا بتوانید به درستی بخوابید . اگر شب تنها دو ساعت بخوابید و بقیه شب را بخاطر خروپف های همسرتان بیدار شوید ، نمیتوانید در کل روز بعد برای او همسر خوبی باشید .


کاربر ۷ نوشت :

ازدواج به این معنا نیست که شما بعد از ازدواج تنها نخواهید بود ، این تضمین شده نیست ممکن است بیشتر احساس تنهایی کنید .


کاربر ۸ نوشت :

فراموش نکنید که نکاتی که بقیه دوستان ذکر کردند فقط برای زندگی خودشان پاسخ داده است ، شما برای حل مشکلاتتان باید در همسرداری خبره شوید و خودتان را با شرایط سازگار کنید البته نه تا جایی که به زندگی خودتان آسیب برسانید . هیچکس مهمتر از خودتان نیست .


کاربر۹ نوشت :

عشق احساس نیست بلکه انتخاب است.


کاربر ۱۰ نوشت:

هزینه های عروسی خود را کنترل کنید وگرنه بعداً پشیمان خواهید شد .


نویسنده این مطلب :

عزیزان لطفا قبل از ازدواج مطمئن شوید که همسرتان رابطه خوبی با خانواده اش دارد و از خانواده فراری نیست.

در ضمن توجه کنید که همسرتان قبل از ازدواج زیر سایه پدر و مادر و یا برادر و یا شخص مورد اعتمادی بزرگ شده و رشد کرده باشد برخی از آقایان و خانم ها برای فرار از محدودیت های خانواده ، در دوران مجردی بصورت مستقل زندگی می کنند که اگر به تقوای آنها اعتماد ندارید لطفا ریسک ازدواج با آنها را نپذیرید .

همچنین قبل از ازدواج مطمئن شوید که همسرتان پرخاشگر و زودرنج نباشد ، همچنین مطمئن شوید که همسرتان قبل از ازدواج روابط پنهانی متعدد نداشته باشد.


نکته :

ازدواج برای حل مشکلات، بزرگ شدن ، آدم شدن و فرار از تنهایی و غیره نیست شما از چیزی که هستید احتمالا ۲۰ درصد حداقل بدتر خواهید شد پس برای فرار از مشکلات سراغ ازدواج نروید .

در ضمن عشق چیزی نیست که فقط یکبار بوجود بیاید و شخصی که شما انتخاب کرده اید تک و یکتا نیست لطفا نصحیت پذیر باشید تا زندگیتان برایتان تلخ نشود .


باتشکر از وبلاگ برترین ها


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درمان انواع بیماری ها با دستگاه آب قلیایی دکتر هلث درمان انواع بیماری ها با دستگاه آب قلیایی دکتر هلث مشاهده